Aktuality > 2005

Den s handicapem - Den bez bariérČeský Krumlov 10. 9. - 11. 9. 2005

V Českém Krumlově 5. 9. 2005


Dámy a pánové, vážení partneři, příznivci a sponzoři akce,

dovolte mi, abych Vás jménem všech pořadatelů pozval na akci Den s handicapem - Den bez bariér, jejíž druhý ročník se koná v Českém Krumlově v termínu 10. 9. – 11. 9. 2005.

Skupinová prohlídka města - pro vozíčkáře, Den s handicapem - Den bez bariér, Český Krumlov 11. září 2004, foto: © Lubor Mrázek

Organizátorem akce je Kiwanis Klub Český Krumlov, spolupořadateli Město Český Krumlov a Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.

Zvuková pozvánka ve formátu mp3 [406 kB]

Letošní program navazuje na dřívější aktivity klubu a na základě velkého úspěchu loňského 1. ročníku, který mimochodem přinesl i řadu prestižních ocenění, jsme se rozhodli prodloužit letos program na celý víkend.

Den s handicapem, den bez bariér - 10. a 11. září 2005

Akce je zaměřena na podporu integrace našich handicapovaných spoluobčanů do „světa bez bariér“ a je určena všem, kterým tento problém není cizí a chtějí ho pomoci řešit. Vaše osobní účast na akci bude výrazem podpory, za kterou bych Vám rád jménem organizátorů osobně poděkoval.

Ukázky práce asistenčních psů „Pomocné tlapky“, Den s handicapem - Den bez bariér, Český Krumlov 11. září 2004, foto: © Lubor Mrázek

Přijďte relaxovat do Českého Krumlova bez bariér! Těšíme se na setkání s Vámi.


Libor Frýba
prezident Kiwanis Klub Český Krumlov